це готовий, спеціальний прокладочний, теплоізоляційний матеріал, який застосовується для утеплення швів і отворів дерев’яних стін, віконних і дверних коробок, стиків в збірних будинках.
Канати, Мотузки Greentherm
це гнучкий, кручений (або витий, плетений) виріб, виготовлений з пряжі. Будинок (баня, побутівка) з дерева прикрашена і декорований лляним канатом (мотузкою) набуває зовсім іншого вигляду.
призначене для використання при обробці деревини. Захисне покриття для дерева Greentherm підкреслює природну красу дерева, виділяючи його текстуру і надаючи м’який матовий відтінок. Захищає дерево від вологи, цвілі, гнилі, грибків, водоростей і синяви.
екологічно чисті ізоляційні плити деревного походження, що характеризуються високими ізоляційними параметрами і чудовими експлуатаційними властивостями. Плити застосовуються для ізоляції дахів, стін і покрівель.
Продаж матеріалів Greentherm (044) 360 61 58
Матеріали для будівництва, реставрації, захисту, догляду та обробки за дерев’яними будинками, лазнями, зрубами. Широкий спектр матеріалів дозволить знайти оптимальне рішення для Вас.
Корисні сайти