Канат бавовняний Greentherm, мотузка х б, Грінтерм канат хб, канат х б
Канат бавовняний Greentherm, канат х б, канат хб виготовляють з бавовняної нитки (каболка). Бавовна – це волокно рослинного походження, що отримується з коробочок бавовнику рослин роду Gossypium.

Канат бавовняний Грінтерм має дуже гарний і естетичний зовнішній вигляд. Greentherm Мотузки бавовняні дуже м’яка, легка, еластична, але як і всі рослинні мотузки, вона схильна до гниття, і відносно слабка на розрив. Ще особливістю каната бавовняного Грінтерм, мотузки з бавовни Greentherm є мала розтяжність, хороші діелектричні властивості, гігроскопічність.
Бавовняну мотузку, Greentherm канат бавовняний, канат х б Грнітерм використовується для:

  • виготовлення деталей знарядь лову в промислове рибальство;
  • виготовлення спортивного інвентарю;
  • кріплення вантажів;
  • господарських потреб, рукоділля і виробництва швейних виробів.
Також канат бавовняний Грінтерм, канат хб, Грінтерм мотузка х б, канат хб Greentherm можна використовувати для декорування дерев’яних будинків, приміщень, інтер’єру і меблів. Мотузка хб, канат бавовняний Greentherm, канат х б є екологічно чистим товаром. Канат бавовняний Грінтерм, рослинний канат, схильний до гниття, легкий, м’який і еластичний. Greentherm канат бавовняний застосовується для виготовлення спортивного інветаря.
Найважливіший серед волокнистих матеріалів, бавовна, відомий людині з давніх-давен. Ця рослина зображувалося на державних символах Уганди, Пакистану і ряду колишніх радянських республік. Родоначальницею бавовняної культури вважається Персія, проте в Індії бавовна була повсюдно поширений ще за 15-10 століть до нашої ери і перероблявся на волокно. Стародавні вавілоняни і ассірійці також вміли обробляти бавовник і виробляти з бавовни прекрасні тканини.
Незалежно один від одного, бавовна стали вирощувати народи Старого і Нового Світу. При відкритті Америки бавовна був знайдений в Мексиці. Колумб і його супутники побачили у жителів відкритого ними континенту бавовняні фартухи і хустки, які захищали голову від сонця. Розкопки в Перу показали, що у інків бавовна застосовувався для ткацтва в великих обсягах, один або з шерстю. Плюсом бавовняних канатів є їх легкість, м’якість і еластичність.
Застосування каната бавовняного Greentherm:

  • в промисловому рибальстві це виготовлення деталей знарядь лову;
  • в промисловості і будівництві це у вантажопідйомних механізмах і для різних господарських потреб;
  • в металургійній промисловості (при згоранні не виділяє шкідливих речовин);
  • для виготовлення спортивного інвентаря.
Корисні сайти