Шпагат джутовий Greentherm
Шпагат джутовий Greentherm Грінтерм шпагат Сизалевий шпагат Greentherm шпагат поліпропіленовий Грінтерм
Шпагат – це тонкі, кручені вироби, діаметром від 1 до 5 мм разового застосування. Greentherm пропонує широкий асортимент шпагатів з натуральних і синтетичних волокон: шпагат джутовий, шпагат лляний, шпагат поліпропіленовий, шпагат прядив’яний, шпагат сизальовий.
Шпагат джутовий в роздріб, Greentherm шпагат джутовий купитиДжутовий шпагат Greentherm виготовляють з натуральних джутовий волокон
Шпагат джутовий Грінтерм це тонке кручений виріб, діаметром від 1 до 5 мм, разового застосування. Greentherm шпагат джутовий має декоративний зовнішній вигляд, що дозволяє використовувати його для декорування різних предметів, а також інтер’єру. Крім того, шпагат джутовий Грінтерм активно використовується в харчовій промисловості, наприклад, для копчення ковбаси або риби. Шпагат джутовий застосовується в якості пакувального матеріалу в поштових відділеннях і в промислових організаціях. Завдяки тому, що джутовий шпагат Greentherm має високу міцність і здатний поглинати велику вологу, його сфера застосування значно зростає. Даний вид шпагату є екологічно чистим, що абсолютно не шкодить харчовим продуктам при його використанні.
Корисні сайти