Шпагат лляний Greentherm
Шпагат лляний Greentherm шпагат прядив’яний Грінтерм шпагат льнопеньковий Сизалевий шпагат Greentherm шпагат поліпропіленовий Грінтерм
Шпагат – це тонкі, кручені вироби, діаметром від 1 до 5 мм разового застосування. Greentherm пропонує широкий асортимент шпагатів з натуральних і синтетичних волокон: шпагат джутовий, шпагат лляний, шпагат поліпропіленовий, шпагат прядив’яний, шпагат сизальовий.
 
Шпагат лляний зі складу, Greentherm шпагат прядив’яний Лляна шпагат Greentherm Greentherm шпагат льнопеньковий
Шпагат лляний Грінтерм є відмінним матеріалом для перев’язки ковбасних виробів, адже його роблять з льону, екологічно чистого матеріалу. Шпагат лляний Грінтерм, як і інші види шпагату, сьогодні дуже популярний, особливо в Європі. Справа в тому, що шпагат лляний застосовується для упаковки різної продукції. Його популярність пов’язана, в першу чергу з тим, що він є абсолютно екологічно чистим. Більш того, при його виготовленні не потрібно пиляти дерева, що благотворно позначається на збереженні природи. В Європі великий акцент робиться на екологічності продукції, тому, багато товарів різного призначення упаковують за допомогою паперу і шпагату. В Україні, також, сьогодні активно використовується шпагат лляний як пакувальний матеріал.
Корисні сайти